ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Powiatowe    Centrum    Pomocy    Rodzime    w    Jarocinie     serdecznie    zaprasza na spotkanie poświęcone problematyce usamodzielniania wychowanków rodzin zastępczych pt.

„PROPOZYCJA SKUTECZNEGO MODELU USAMODZIELNIANIA WYCHOWANKÓW RODZIN ZASTĘPCZYCH. WYJŚĆ Z CIENIA – ANIMACJA LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ”

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie przy ul. Szubianki 21,

dnia 4 listopada 2009r. o godz. 16.00

i poprowadzi je przedstawiciel Fundacji „Nasz Dom”- Pan Daniel Fąferko.

W spotkaniu udział wezmą również przedstawiciele dwóch rodzin zastępczych z naszego Powiatu, a mianowicie Pani Violetta Regulska oraz Pan Mirosław Twardowski, którzy uczestniczyli w szkoleniu zorganizowanym właśnie przez Fundację „Nasz Dom”, poświęconemu tej tematyce i którzy z chęcią podzielą się z Państwem zdobytą tam wiedzą.

Z myślą o przyszłości Waszych podopiecznych zechciejcie Państwo skorzystać / możliwości udziału w w/w spotkaniu, które nie zobowiązuje w żaden sposób do podejmowania dalszych działań na tej płaszczyźnie a może w dużym stopniu zobrazować Państwu proces usamodzielniania i pomóc w przyszłości z radzeniem sobie w przypadku napotkania na ewentualne trudności z tym związane.

^ W góręLinki:

Skip to content