“NIE JESTEŚ SAMA” – grupa wsparcia dla kobiet

Jeśli przechodzisz kryzys, czujesz że utknęłaś w miejscu to zapraszamy Cię do grupy wsparcia, która pomoże Ci zrozumieć bądź uporządkować swoje przeżycia czy emocje. Grupa wsparcia dla kobiet to miejsce w którym będziesz mogła w sposób bezpieczny i swobodny bez krytyki podzielić się swoimi problemami i doświadczeniami z innymi. Będziesz mogła porozmawiać z kobietami, które tak jak Ty poszukują wsparcia emocjonalnego i pragną być wysłuchane i są gotowe do słuchania Ciebie. Takie spotkanie może być szansą do nabycia nowych umiejętności do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.
    Zajęcia planujemy rozpocząć w miesiącu październiku br. Będzie to 10 nieodpłatnych spotkań  prowadzonych przez psychologa.
    Spotkania będą odbywać się w poniedziałki o godz. 16.30 w Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie, ul. Dworcowa 2. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 62 747 74 60, 509 543 109 lub osobiście w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30

ZAPRASZAMY!!!

^ W góręLinki:

Skip to content